#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Події
За кордоном

Ще одна країна заявила про відмову від участі в Олімпіаді у Пекіні

07.01.2022
Слідом за США, Австралією, Британією, Канадою, Новою Зеландією та Литвою про неможливість взяти участь у змаганнях у Пекіні повідомила Північна Корея.

Ще одна країна заявила про відмову від участі в Олімпіаді у Пекіні - зображення
Фото6 pixabay

Як повідомило РБК-Україна з посиланням на Центральне телеграфне агентство Кореї, від участі у зимових Олімпійських іграх 2022 року в Пекіні країна відмовилась, посилаючись на пандемію COVID-19 та дії "ворожих сил".

"Ми не зможемо брати участь в Іграх через дії ворожих сил і глобальну коронавірусну пандемію, але будемо повністю підтримувати всі проекти наших китайських товаришів по підготовці грандіозного і прекрасного олімпійського свята", – йдеться у повідомленні.

Олімпійський комітет КНДР вже направив китайським колегам лист із відповідними поясненнями.

Варто зауважити, що участь перших осіб країн-учасниць або членів дипломатичних делегацій у подібних заходах є традиційною, однак цього разу одні з найвпливовіших країн світу та водночас одні з найсильніших зі спортивної точки зору від такого політичного жесту відмовилися.

Нагадаємо, США, Австралія, Велика Британія, Канада, Нова Зеландія та Литва приєдналися до дипломатичного бойкоту зимової Олімпіади у Пекіні у 2022 році. Головною причиною прийнятого рішення лідери держав називають порушення прав людини в Китаї.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.