#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Біла Церква
Спорт
Різне

Сезон відкритий: у Білій Церкві відбувся обласний турнір з пляжного волейболу

17.05.2019 Александр Чернышенко 0

Змагання відбулись у місті на центральному пляжі відбувся з нагоди Міжнародного дня сім’ї. Турнір відкрив весняно-літній сезон змагань з пляжного волейболу.

Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.

У заході взяли участь вісім команд спортсменів з Борисполя, Кагарлика, Миронівки та Білої Церкви, с. Дрозди Білоцерківського району, а також команда гостей з Черкаської області.

Переможцями турніру стала збірна команда з м. Борисполя та м. Кагарлика (Володимир Лодичук та Артем Ільченко), друге місце виборола команда з м. Біла Церква (Олександр Бочаров та Станіслав Тулуман), трете місце зайняла збірна команда з міст Борисполя та  Білої Церкви (Микола Кот та Сергій Войтко).

Організували турнір Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» на виконання обласної програми розвитку фізичної культури та спорту.

Фото - Фастівська міська рада.