Новини
Бородянка

Сесія в Бородянці: земельні питання, еко-пункти та декларації депутатів

17.05.2019 Бобрик Юлія 0

28 травня 2019 року о 10:00 год в залі засідань Бородянської селищної ради відбудеться засідання шостої сесії Бородянської селищної ради VII скликання.

На порядок денний винесено більше 120 питань, більшість з яких стосується землеустрою. Зокрема, про розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва, як учасникам бойових дій в АТО та в Афганістані.

Також депутати розглянуть листи спеціалізованого екологічного підприємства щодо включення місця розташування тимчасової споруди-пунктів збору вторинної сировини «ЕКО-ПУНКТ» до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території селища Бородянка.

Крім того буде розглянута заява ГО «Бородянське господарство мисливців та рибалок «Яструб» щодо скасування рішення 16 сесії 2016 року, яке стосується надання даній організації  погодження на закріплення мисливських угідь для ведення мисливського господарства. А також лист Клубу мисливців та рибалок «ЗДВИЖ» про погодження надання в користування мисливських угідь в межах Бородянської селищної ради для ведення мисливського господарства, терміном на 15 років.

Також на шосту сесію винесено питання про розгляд листа Релігійної організації «Парафії Свято Ільїнської УПЦ» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій в с. Нове Залісся.

Розглянуть депутати й питання щодо затвердження звіту про виконання бюджету селищної ради за І квартал 2019 року, звіту про незалежну експертну оцінку ринкової вартості ІСТОРИКО-МЕМОРІАЛЬНОГО ПАРКУ, Програми соціально-економічного та культурного розвитку громади на 2019 рік, Програми по утриманню та ремонту дорожнього покриття вулиць та звіт директора КП «Бородянське управління житлово-комунального господарства» про проведену роботу за І квартал 2019 року. Після чого у порядку денному значиться питання щодо розміру преміювання директора цього підприємства.

Крім того на сесії розглянуть питання щодо затвердження графіку особистого прийому громадян депутатами селищної ради на найближчі два роки та звіт щодо перевірки факту подання селищними депутатами декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Джерело: Офіційни сайт Бородянської селищної ради