Новини
Бородянка
Немішаєве

Сесія в Бородянці: надбавка голові райради, оздоровлення дітей та програма територіальної оборони

15.04.2019 Бобрик Юлія 0

18 квітня о 10.00 годині в залі засідань Палацу культури ім. Т. Г. Шевченка відбудеться чергова 36 сесія Бородянської районної ради сьомого скликання.

Загалом на сесії планується розглянути 28 питань, серед яких звіт голови Бородянської районної ради за 2018 рік, а також уповноваження голови та встановлення надбавки за вислугу років голові Бородянської районної ради.

Також на розгляд тридцять шостої сесії винесено питання про розгляд проекту рішення «Про затвердження Програми Територіальної оборони Бородянського району на 2019-2020 роки» та про розгляд проекту рішення «Про затвердження районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей Бородянського району на 2019–2021 роки.

Розглянуть депутати й чимало питань, які стосуються медичної галузі. А саме: про забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування, про затвердження Програми розвитку надання первинної медико-санітарної допомоги населенню району та відновлення матеріально-технічної бази лікарні, про затвердження районної Програми «Цукровий діабет» на два роки та про затвердження районної Програми фінансової підтримки районної лікарні. Також у порядку денному значиться питання, щодо призначення Чебишева І.С. директором комунального некомерційного підприємства Бородянської районної ради «Бородянська центральна районна лікарня».

Чимало питань стосується соціальної та культурної сфери. Зокрема, на сесії йтиметься про районну комплексну Програму «Турбота», культурно-мистецькі заходи на 2019 рік та соціальну Програму розвитку фізичної культури і спорту.

Джерело: Бородянська районна рада