Новини
Культура
Новини Кіно

Серіали "Чорнобиль" та "Гра престолів" стали рекордсменами нагород Emmy

26.09.2019 Кочкина Марина 0

Днями в Лос-Анджелесі відбулася церемонія нагородження Академії телевізійних мистецтв і наук Emmy. Тріумфаторами церемонії стали телевізійний мінісеріал "Чорнобиль", створений американським телеканалом HBO спільно з британською телемережею Sky, та заключний сезон саги "Гра престолів".

Стрічка "Чорнобиль" завоювала Emmy у номінації "найкращий мінісеріал". Також нагороду присудили режисеру стрічки - шведському кінематографістові Йогану Ренку за "найкращу режисуру" та американцеві Крейгу Мезіну за "найкращий сценарій". Загалом "Чорнобиль" отримав десять нагород.

Заключний сезон серіалу "Гра престолів" завоював 12 нагород американської Академії телевізійних наук і мистецтв. Зокрема, він учетверте раз став "кращим драматичним серіалом" року.

Emmy за кращу чоловічу роль у драматичному серіалі отримав Біллі Портер за серіал "Поза", нагороду за жіночу роль отримала Джуді Комер за серіал "Вбиваючи Єву". Прихильність журі здобув також британський телесеріал "Флібег", знятий в жанрі драматичної комедії. Він отримав статуетки в номінаціях за кращий сценарій, кращу комедійну акторку та кращу режисуру.

Джерело