Селище Калинівка на Васильківщині готується до матчу чемпіонату України з футболу
Футбольний матч чемпіонату України серед дублюючих складів між командами ФК "Колос" (Ковалівка) - ФК "Маріуполь" (Маріуполь) відбудеться на калинівському стадіоні у Васильківському районі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67522853_889860314731450_7351976067826974720_n.jpg)
Гра відбудеться 29 липня. Початок о 18:00. Підготовка до матчу триває, робота "кипить".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67188829_889860191398129_8317824078513700864_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67241596_889860268064788_7746521496033427456_n.jpg)
Вже встановлено огородження та монтується табло. Калинівка вперше прийматиме гру такого рівня. Все намагаються підготувати якнайкраще, інформує Калинівська селищна рада.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67681471_889860308064784_3960825287117111296_n.jpg)
Фото Калинівська селищна рада