Новини Київської області
Події

СБУ проводить на Київщині контрдиверсійні навчання

Навчання стартували 15 лютого, громадян просять мати із собою документи, що засвідчують особу, та виконувати вимоги правоохоронців.

СБУ проводить на Київщині контрдиверсійні навчання - зображення

Про це на фейбсук-сторінці повідомила пресслужба Головного управління СБУ у Києві та Київській області.

Зазначається, що координаційна група Антитерористичного центру розпочинає багатоетапні контрдиверсійні навчання. Їхньою метою є вдосконалення міжвідомчої взаємодії силових структур та органів влади, посилення захищеності об’єктів критичної інфраструктури, а також виявлення та затримання умовних диверсійних груп.

Навчання пройдуть в умовах, максимально наближених до реальних, із використанням спеціальної техніки та озброєння. Тому на окремих територіях можливе тимчасове обмеження пересування людей та транспорту, перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів. Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства та з безумовним дотриманням прав і свобод людини.

СБУ закликає громадян бути максимально пильними. У випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про диверсійну чи терористичну діяльність потрібно невідкладно звертатися за номером гарячої лінії СБУ у  місті Києві  та Київській області: (044) 253-06-71, або телефонувати на лінію 102.

Також в СБУ закликали жителів звертати увагу на громадян, що проявляють інтерес до об’єктів транспортної інфраструктури, військових об’єктів, будівель органів влади і управління, використовуючи при цьому засоби відео-, фотофіксації, безпілотні літальні апарати.

Нагадаємо, у Броварах відбувся навчально-тренувальний збір поліції. Такі заходи покликані перевірити оперативність реагування поліції на випадок ускладнення оперативної обстановки.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.