Новини
За кордоном

Санкції проти Путіна: Велика Британія може ввести особисті санкції (ВІДЕО)

Британія заявила, що не виключає персональних санкцій проти президента Володимира Путіна, якщо Росія вторгнеться в Україну.

Велика Британія може ввести особисті санкції проти російського президента Володимира Путіна, якщо той зважиться на повномасштабний наступ.

Про це заявила міністерка закордонних справ Великобританіїї Ліз Трасс, повідомляє Reuters.

"Ми нічого не виключаємо", – відповіла вона на запитання про санкції особисто проти президента РФ.

Також вона повідомила, що в уряді планують зробити санкції жорсткішими.

"Ми представимо новий законопроєкт, який дозволить посилити санкційний режим, щоб ми могли спрямувати санкції на більше компаній та фізичних осіб у Росії. Ми презентуємо його протягом наступних кількох днів", – додала ЛізТрасс.

Раніше про такі ж санкції заявив і президент США Джо Байден. Та у будь-якому разі США свої війська в Україну не направлятимуть. А Німеччина та Франція закликають Кремль до мирного діалогу.

Персональні санкції щодо очільників держав запроваджують рідко.

До розширення економічних та політичних обмежень проти Москви готуються й найбільші європейські країни. Німеччина та Франція застерігають Кремль від застосування сили й наголошують на необхідності діалогу.

Раніше повідомлялося, що якщо відбудеться вторгнення Росії в Україну, то західні держави та країни – члени НАТО введуть проти Москви "абсолютно безпрецедентний" пакет санкцій.

Нагадаємо, уряд Німеччини хоче, щоб у пакеті нових санкцій проти Російської Федерації не було обмежень в енергетичному секторі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.