Анонси
Культура
Новини Кіно

«Сам удома»: у Києві покажуть фільм наосліп у Музеї в темряві

30.12.2019 Александр Чернышенко 0

Благодійний показ фільму “Сам удома" відбудеться у столиці 2 січня о 19:00 у Музеї у темряві. Весь прибуток з події спрямовується на відкриття музею в темряві у Львові.

Про це повідомляє Третя після опівночі.

Вперше улюблену різдвяну кінострічку транслювали ще в 1990 році в кінотеатрах Чикаго. Комедія настільки полюбилась глядачам, що потрапила до Книги рекордів Гіннеса за найбільшу кількість грошей, зібраних у прокаті.

Але цього разу “перегляд” буде особливим – «наосліп».

Фільм наосліп — це можливість випробувати себе. Під час демонстрації фільму глядачі будуть у масці і тільки чути спеціальний аудіоопис картинки (його ще називають аудіодискрипцією). Така аудіодоріжка містить не тільки діалоги й звуки спецефектів - у ній стисло описані одяг персонажів, їхня міміка і безмовні дії.

Достатньо інформації не тільки, щоб повністю відтворити фільм подумки, а й помітити те, що раніше ти навіть не зміг побачити.

Такий розважально-освітній показ розкаже вам багато і про вашу уяву, і про життя незрячих людей. Вони дивляться кіно саме так. Після сеансу кожен зможе поділитись своїми враженнями.

Мова аудіодискрипції: російська.

Вартість сеансу — 200 грн (два квиточки - 350 грн). Під час перегляду можна буде вирити чаю та з’їсти попкорн.

Кількість місць обмежена: обов'язкове бронювання місця за посиланням.

Адреса фільпоказу "наосліп": Вул. О. Гончара, 45-В.