#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Довкілля
Культура
Україна-суспільство

Садизм на екрані: зоозахисники засудили кадри в українській стрічці «Історія Лізи» (ВІДЕО 18+)

27.11.2019 Бобрик Юлія 0

Кадри із цуценятами, яких топлять у воді, неприпустимі для показу на екрані, вважають активісти.

Фільм розповідає про кохання двох людей, які мають синдром Дауна. Головні герої Ліза та Коля щиро кохають одне одного, проте світ не сприймає їх як повноцінну пару через їхню особливість. Драму «Історія Лізи» зняв режисер Олександр Жовна за власним сценарієм.

Як повідомлялося раніше, американська кабельна і супутникова мережа НВО придбала права на телевізійні покази та розміщення на VOD платформі в країнах Центральної Європи української стрічки режисера Олександра Жовни «Історія Лізи». Прем’єра стрічки відбулася 21 листопада.

Активістів зоозахисної ініціативи UAnimals стурбували кадри в офіційному трейлері із цуценятами, яких топлять у воді.

«Це неприпустимо! Ми раді розвитку українського кіно, втім зафіксоване на відео є фактом жорстокого ставлення до тварин. Автори цього мають понести відповідальність! Готуємо заяву про злочин і вимагаємо пояснень від режисера Олександр Жовна та ДержКіно України, за підтримки якого виходить стрічка», – написали зоозахисники, зазначивши, що мають інформацію, згідно з якою на відео реальні кадри, а не графіка.