Новини
За кордоном
Політика

Саакашвілі знепритомнів після оголошення вимоги Мін'юсту Грузії (ВІДЕО)

28.12.2021
Його хочуть перевезти зі шпиталю до в'язниці.

Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі знепритомнів, коли було оголошено рішення Мін'юсту про переведення його зі шпиталю в Горі до Руставської в'язниці.

Особистий лікар Михайла Саакашвілі вважає, що експрезидента повертати за ґрати не можна, йому необхідне лікування у багатопрофільній клініці.

Він зазначив, що поширюється вкрай тривожна інформація про готовність Михайла Саакашвілі розпочати чергове голодування.

За його словами, після вищевказаного інциденту, коли експрезидент знепритомнів у палаті, особистого лікаря не впускають у госпіталь.

Інцидент підтвердила і цивільна дружина Михайла Саакашвілі, депутат Верховної Ради України Єлизавета Ясько:

"Михайла Саакашвілі сьогодні хотіли перевести назад до в’язниці, попри його стан здоров’я. І це є повним порушенням його прав та є фактом нелюдського відношення. Після того, як до нього прийшли працівники в'язниці для здійснення незаконного переведення, він втратив свідомість. Чи надавалася йому медична допомога – ми не знаємо. Я переконана, що це – звірське ставлення", – заявляє вона.

Нагадаємо, 29 вересня Михайло Саакашвілі таємно прибув до Грузії. А вже 1 жовтня був заарештований у Тбілісі. Грузинська прокуратура звинувачує Саакашвілі за кількома кримінальними статтями.

Зокрема, його звинувачують у зловживанні службовими повноваженнями. У в'язниці Михайло Саакашвілі оголосив голодування. Своє затримання він вважає незаконним, а звинувачення на його адресу сфабрикованими.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.