Новини
Буча

Ринок у Бучі можуть закрити через гори сміття біля нього


Так званий "верхній" ринок у місті Буча на Київщині (біля ТЦ "Пасаж") можуть закрити через гори сміття на його прилеглій території. Про це повідомляє житлово-комунальне господарство Бучанської територіальної громади.

"У зв’язку з тим, що робота Бучанського ринку постійно погіршує санітарний та екологічний стан місцевості й негативно впливає на умови проживання населення, територія ринку не має відокремленого облаштованого контейнерного майданчику для збирання відходів і сміття тощо, невідповідності утримання території ринку вимогам санітарних правил… 13.05.2020 о 14.00 буде винесено на засідання комісії ТЕБ та НС питання щодо припинення діяльності Бучанського ринку по вул. Жовтнева до моменту:

  • облаштування відокремленого майданчику для збору сміття;
  • заключення договору на вивіз сміття адміністрацією ринку з офіційно визначеним (згідно проведеного конкурсу) виконавцем послуг з вивозу сміття в м. Буча", - повідомляє ЖКГ.

Нагадаємо, у зв'язку з послабленням карантину у Бучі центральний (“верхній”) ринок знову працює з 2 травня. Також 5 травня у Бучі на вокзалі запрацював “нижній”, а в Ірпені відкрили центральний ринок.