Рибоохоронний патруль Київщини знищів понад 3 км браконьєрських сіток
Знищувалися знаряддя лову, вилучені у порушників протягом 2018 - 2019 років та відповідно до актів безхазяйного майна. Ліквідація здійснювалася шляхом приведення сіток у непридатність - рубанням та різанням. У майбутньому знаряддя лову будуть направлятися до спеціалізованого підприємства для утилізації.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70990569_2451159068293937_575294106041843712_n.jpg)
26 вересня 2019 року Київський рибоохоронний патруль ліквідував 170 одиниць заборонених знарядь лову. А саме: 111 сіток, загальною довжиною 3 145 метрів, 21 сітку «павук», 14 сіток «екран», 7 одиниць сіток «ятір», 6 раколовок, по 3 одиниці «драч» і «топтуха», 2 «парашута», а також невід та ості.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71046658_2451159044960606_8877245205200240640_n.jpg)
«Ще значна кількість адмінсправ перебуває на розгляді в судах. Наразі ми чекаємо на їх рішення», - відзначив виконуючий обов’язки начальника Київського рибоохоронного патруля Олег Баздуганов.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71037557_2451159208293923_7831372504860983296_n.jpg)
На заході крім членів комісії Київського рибоохоронного патруля були присутні представники відділу погашення боргу Вишгородської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Київській області та Управління фінансів Вишгородської районної державної адміністрації Київської області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71956213_2451159034960607_6101722688668041216_n.jpg)
Загалом від початку року це вже п’ята утилізація. Всього було знищено 580 од. заборонених знарядь лову. Серед них - 272 одиниць сіток, загальною довжиною 9 227 метрів.