Рятівники ДСНС визволяли дитину, яка застрягла в спортивному снаряді
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/55869198_2157948160951781_2630022729784360960_n.jpg)
31 березня о 14:33 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про те, що біля 5-ти поверхового житлового будинку на вул. Щербаківського, 49, на спортивному майданчику у спортивному снаряді застрягла дитина.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/55807369_2157948170951780_1385218581792292864_n.jpg)
По прибуттю рятувальників було встановлено, що між дерев’яними рейками спортивного снаряду застрягла нога дівчинки 2012 року народження. За допомогою гідравлічного інструменту рятувальники звільнили дитину, котра залишилась неушкодженою.