Україна
Політика

Рух ЧЕСНО: Суд заборонив “Опозиційний блок”

8 червня Восьмий апеляційний адміністративний суд заборонив діяльність політичної партії “Опозиційний блок”.

Рух ЧЕСНО: Суд заборонив “Опозиційний блок” - зображення

Як передає аналітик ЧЕСНО Ігор Фещенко, засідання суду формально було відкритим, втім журналістів без жодних пояснень до зали судових засідань не допустили. Не відповіли у суді й на письмове клопотання про проведення відеотрансляції засідання.

Через закритість судового процесу причини заборони “Опозиційного блоку” стануть відомими лише після публікації повного тексту судового рішення.

Рух ЧЕСНО: Суд заборонив “Опозиційний блок” - зображення

Судовий процес має бути відкритим, особливо у таких резонансних і суспільно важливих справах, як заборона партій.

Мене із журналістським посвідченням не пустили, тримали на прохідній, хоча я прийшов за 20 хвилин до початку розгляду справи.

А вже за півтори години повідомили, що засідання закінчилося. На щастя, вдалося отримати в суді копію рішення”, — повідомляє провідний аналітик Руху ЧЕСНО з партійних фінансів Ігор Фещенко.

Рух ЧЕСНО веде Реєстр держZрадників — у ньому вже 16 представників “Опозиційного блоку”.

Зокрема — екснардеп Євген Балицький, який очолює фейковим губернатором окупантів на Запоріжжі, та Галина Данильченко, самопроголошена в.о. міського голови Мелітополя, яка однією з перших стала на бік ворога.

Заборона партій сама по собі не дасть нам бажаного результату. Ми знаємо про те, що вже забороняли “Компартію”, далі у нас перестала працювати “Партія регіонів”. І багато хто перейшов або в “Опоблок”, або в ОПЗЖ, або в інші проросійські партії. Ми це питання досліджували. 

Політики із вказаних політсил й далі працюють, створюючи нові партії. Прокуратура розслідує понад 2 000 фактів держзради і лише 18% направлені до суду.

Головна мета нашого Реєстру — пам’ятати про кожного колаборанта і зрадника. Правоохоронці мають притягати їх до відповідальності.

Тоді такі політики не зможуть балотуватися знову. Інакше нам знову доведеться боротися з ними і їхніми новими проєктами”, — наголошує лідерка Руху ЧЕСНО Віта Думанська.

Першоджерело за посиланням.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.