#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Політика

Рух ЧЕСНО: Кого з ОПЗЖ мають перевірити спецслужби та правоохоронці

07.07.2022
Рух ЧЕСНО перевірив весь шлейф кандидатів від ОПЗЖ і склав список. Партія ОПЗЖ, як і ще 14 проросійських партій, заборонена в судовому порядку. У Реєстрі держZрадників Руху ЧЕСНО є чимало депутатів місцевих рад саме від ОПЗЖ, які раніше були в Опоблоці.

Рух ЧЕСНО: Кого з ОПЗЖ мають перевірити спецслужби та правоохоронці - зображення

Рух ЧЕСНО перевірив весь шлейф кандидатів від ОПЗЖ і склав список.

Партія ОПЗЖ, як і ще 14 проросійських партій, заборонена в судовому порядку.

У Реєстрі держZрадників Руху ЧЕСНО є чимало депутатів місцевих рад саме від ОПЗЖ, які раніше були в Опоблоці, Партії регіонів або Компартії. 

Рух ЧЕСНО: Кого з ОПЗЖ мають перевірити спецслужби та правоохоронці - зображення

Звісно, депутатів треба перевіряти в першу чергу. Але список кандидатів теж вимагає уваги та якісної перевірки. 

У правоохоронців і спецслужб часові й людські ресурси обмежені, тому треба розуміти, хто саме має потрапити в їхнє поле зору передусім.

Тим паче зрозуміло, що у список кандидатів 2020 року могли потрапити випадкові люди, які закривали гендерну квоту або створювали потрібну кількість кандидатів в округах.

Саме тому Рух ЧЕСНО, який має унікальну базу даних “Політхаб”, перевірив увесь шлейф кандидатів від ОПЗЖ на останніх місцевих виборах — щоб зрозуміти, хто раніше балотувався від інших партій.

Ця вибірка має суттєво спростити правоохоронцям і спецслужбам перевірку, тому Рух ЧЕСНО дає посилання на всі прізвища політиків, які фігурують у політичному шлейфі ОПЗЖ (дані можуть бути неповними у випадку, якщо більш детальної інформації про політика не було на офіційних сайтах). 

Це публічні дані, взяті з офіційних джерел. Можливо, наш список стане в пригоді місцевим активістам та журналістам, оскільки наразі сайт ЦВК закрив доступ до інформації про вибори з міркувань безпеки. Проаналізована інформація свідчить про те, що кандидати від ОПЗЖ у 2020 році раніше могли представляти інші відомі проросійські сили — Опоблок, Партію регіонів, Компартію. Тобто перехід в “Опозиційну платформу” був, по суті, політичним перевзуванням для того, щоб переобратися знову. І саме таких “перевзутих” треба перевіряти в першу чергу.

Рух ЧЕСНО: Кого з ОПЗЖ мають перевірити спецслужби та правоохоронці - зображення

Аналогічну вибірку наші аналітики зробили і стосовно кандидатів у народні депутати від цієї партії. Але не треба забувати і про тих, хто балотувався від цієї партії та не потрапив до парламенту — тут теж політичний шлейф чималий.

І так само Рух ЧЕСНО ділиться із правоохоронцями посиланням, де є всі прізвища, які мають такий політичний шлейф. 

Рух ЧЕСНО: Кого з ОПЗЖ мають перевірити спецслужби та правоохоронці - зображення

Ми переконані, що пріоритетом для перевірки мають бути ті політики, які балотувалися раніше від уже заборонених партій.

Першоджерело за посиланням.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.