Київщина
Анонси
Культура
Київщина-суспільство

Розвиток туризму Київщини: молодь запрошують на семінар

05.11.2019 Надiя Проценко 0

Підготувати гідів, розробити або оновити туристичні маршрути на Київщині – це та інше планується здійснити у ході семінару-навчання «Патріотичні екскурсії Київщини 2019», на який запрошується активна молодь з числа студентів, працівників музеїв, бібліотекарів, екскурсоводів, вчителів/викладачів предмету «Історія», вихованців історико-краєзнавчих гуртків Київської області.

Розвиток туризму Київщини: молодь запрошують на семінар

Семінар проходитиме в два етапи. Перший етап буде навчально-практичний. Він відбудеться 14 листопада в м. Переяслав-Хмельницький (включає проведення екскурсії та майстер-клас з екскурсійної діяльності).

Другий етап – теоретично-практичний – відбудеться з 21 по 22 листопада на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний» (вул. Шевченка, 63, с. Карапиші, Миронівський район, Київська область) і включатиме методику підбору інформаційних матеріалів, роботу з архівними даними, особливості організації екскурсії, ораторське мистецтво, створення маршрутів за допомогою google-карт, обговорення шляхів розвитку туристичної привабливості Київщини.
Бажаючим взяти участь у семінарі необхідно вказати свої дані: ПІБ, дату народження, місце роботи/навчання, електронну адресу та контактний номер телефону та надіслати на електронну пошту [email protected] з темою листа «Екскурсії» до 11 листопада або зареєструватися за посиланням.

Детальна інформація щодо часу та місця збору буде повідомлена учасникам після відбору.
Проживання, харчування, та трансфер від міста Києва до місця проведення заходу та у зворотному напрямку здійснюється за рахунок організаторів.

Контактні особи: Топчій Наталія, тел. 098- 958-36-30;
Остаповська Олена, тел. 093-911-59-73.

Джерело: КОДА