Новини
Суспільство

Розстріляна українська карета швидкої допомоги експонується в Німеччині

У місті-побратимі Бучі Бергіш-Гладбах, а також у місті Оверат відбудеться виставка понівеченої автівки у наслідок російської агресії. Виставка відбудеться 13-14 квітня.

Розстріляна українська карета швидкої допомоги експонується в Німеччині - зображення
Фото: Бучанська міська рада

Про це повідомляє Бучанська міська рада.

Виставку організовує Товариство сприяння розвитку партнерства міст Бергіш-Гладбах – Буча та об’єднання "Fellas for Europe". Ще з 2023 року вони експонували автомобіль у понад 40 містах Німеччини, аби привернути увагу до воєнних злочинів росії.

Розстріляна українська карета швидкої допомоги експонується в Німеччині - зображення

Карета швидкої допомоги прибула з міста Дергачі Харківської області. На початку повномасштабного вторгнення її використовували для евакуації цивільного населення. 12 березня 2022 року росіяни обстріляли місто та зруйнували місцеву лікарню. Уламки бомб посікли автомобіль, що стало речовим доказом воєнного злочину.

Цією акцією організатори прагнуть наголосити на трьох ключових аспектах:

  • Необхідності притягнення до відповідальності та покарання всіх причетних до російських воєнних злочинів, скоєних в Україні.

  • Важливості продовження безумовної солідарності та підтримки України від європейських партнерів;

  • Потреби в посиленні гуманітарної допомоги та військової підтримки України.

Розстріляна українська карета швидкої допомоги експонується в Німеччині - зображення

"Виставка цієї машини – це можливість наочно побачити жахіття війни в Україні. Сподіваємося, що політики й громадськість відвідають цю експозицію", –

зазначили організатори.

Нагадаємо, у Лондоні розмістили розстріляну швидку українських медиків. Це проєкт обʼєднання Ukraine Solidarity Project, мета якого — показати реальні наслідки російських атак.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.