Розпочався відбір школярів на проект Digital Youth для ОТГ Київської області
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/d063d8b7c1471349d2847c26ce4e4d8c_XL.jpg)
Розпочався відбір учасників на проект Digital Youth, що реалізується Благодійним Фондом ICEPP за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» та Міністерства молоді та спорту України.
У рамках проекту Digital Youth підлітки від 14 до 17 років з 22 об’єднаних територіальних громад Київської області будуть вдосконалювати свої цифрові компетенції й застосовувати їх для підвищення громадської обізнаності та залучення молоді до процесу розвитку регіону.
Вимоги до аплікантів:
- вік від 14 до 17 років;
- учень/учениця 9-10 класів;
- проживання у одній з об'єднаних територіальних громад Київської області.
ДЕДЛАЙН ЗАПОВНЕННЯ АПЛІКАЦІЙНОЇ ФОРМИ – 2 ЧЕРВНЯ!
Посилання на аплікаційну форму: https://bit.ly/2VVsNuQ
Детальніше про проект: https://bit.ly/2Wn1hD9