Новини
Київщина
Вишгород
Суспільство
Київщина-суспільство

Розпочався державний фінаудит міського бюджету Вишгорода

07.07.2020 Косянчук Інна 0

Північний офіс Держаудитслужби повідомив, що проінспектують головний фінансовий документ міста за період з 1 січня 2017 року по 31 березня 2020 року.

Фото ІА "Погляд"

Інспектування міського бюджету Вишгорода розпочалося 30 червня згідно із планом заходів державного фінансового контролю Держаудитслужби на І півріччя 2020 року. Співробітники Північного офісу Держаудитслужби визначили періодом перевірки бюджету Вишгорода часовий відтинок з 1 січня 2017 року по 31 березня нинішнього року.

«Про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни на вищевказаному об’єкті громадяни можуть повідомити за номером телефону довіри Північного офісу Держаудитслужби: (044) 484-69-45 або надіслати інформацію на електронну адресу: [email protected]», повідомила пресслужба Північного офісу Держаудитслужби.

Фото з Фейсбук-сторінки Ольги Василевської-Смаглюк

Як зауважила на своїй Фейсбук-сторінці народний депутат Ольга Василевська-Смаглюк, ця перевірка почалася за її ініціативою.

«Окремо зазначаю, що інформацію стосовно порушень, про які повідомляли громадяни у зверненнях до мене, було передано працівникам Північного офісу Держаудитслужби. Впевнена, що результати аудиту будуть красномовними», - підкреслила народний депутат.

Зазначимо, нещодавно народна обраниця заявила, що позика МОЗ стане ярмом на шиях українців, про що розповів «Погляд».