#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Боярка
Суспільство
Пригоди
Кримінальні новини
Україна-суспільство
Київщина-суспільство
Надзвичайні ситуації

Ротвейлера, який у Боярці спричинив смерть чоловіка, рік тому мали конфіскувати у власниці за напад на людину

10.04.2020 Погляд

Собака, який у Боярці (Києво-Святошинський район) покусав чоловіка, від чого той помер, ще рік тому мали конфіскувати у власниці за напад на людину.

Як ми повідомляли, у Боярці ротвейлер покусав чоловіка. На жаль, від отриманої рваної рани правої гомілки з ушкодженням судин він помер.

Поліція оголосила власниці ротвейлера підозру у вчинені злочину, передбаченого ч. 1 ст. 119 (вбивство через необережність) ККУ.

Її санкція передбачає обмеження волі від 3 до 5 років або позбавлення волі на той самий термін.

За повідомленням Києво-Святошинського відділу поліції, на підставі ухвали суду, собаку вилучили у власниці з вул. Дежнєва та помістили до кінологічного центру Головного управління Національної поліції в Київській області.

Виявилося, цей ротвейлер 24 квітня минулого року вже нападав на людину та завдав тілесних ушкоджень. Тоді суд постановив накласти мізерний штраф на власницю (штраф – 119 грн, судовий збір – 384 грн) та конфіскувати тварину.

Жінка замішана у грабежах та розбоях, які вчиняла зі своїми поплічниками. До неї обирався запобіжний захід – домашній арешт.

Припускають, що згаданого чоловіка, який помер, спочатку було пограбовано.