Новини
Україна
Київщина
Бориспіль

"Рошен" звинувачує виконком міськради Борисполя у перевищенні повноважень

03.01.2020 Оксана Кириленко 0

До Господарського суду Київської області надійшла позовна заява ТОВ "Бісквітний комплекс "Рошен" до Виконавчого комітету Бориспільської міської ради про визнання недійсною додаткової угоди від 14.11.2018 №1 до договору про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бориспіль від 10.03.2016 №3/16, укладеною між сторонами.

У "Рошені" стверджують, що додаткова угода суперечить вимогам законодавства України, вчинена із перевищенням повноважень, помилково під впливом обману щодо обставин, які мають істотне значення для ухвалення вказаного правочину.

В результаті суд прийняв позовну заяву до розгляду та відкрив провадження у справі.

Відповідно до цього 21.01.2020 призначено підготовче судове засідання в приміщенні Господарського суду Київської області.

Нагадаємо, що на території міста Бориспіль збудовано кондитерську фабрику "Roshen". Зараз на фабриці працює понад 100 осіб. Протягом двох років планується збільшення штату до 500 співробітників. При виході комплексу на повну потужність загальна чисельність співробітників повинна досягти 1 100 осіб.