#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Здоров'я

Рівень захворюваності на грип та ГРВІ у Києві низький

06.11.2019 Надiя Проценко 0

Зважаючи на те, що в столиці за 44-й тиждень поточного року зареєстровано 10 292 хворих на грип та ГРВІ, перший заступник голови КМДА Микола Поворозник запевнив, що інтенсивність епідемічного процесу у столиці перебуває на низькому рівні, який не потребує введення додаткових заходів, адже рівень захворюваності є нижчим базового показника на 54,6% і складає 348,8. Такі дані наводить КМДА.

Рівень захворюваності на грип та ГРВІ у Києві низький

Можна припустити, що знижння рівня захворюваності безпосередньо пов’язано із вакцинацією проти грипу. Так, за словами Миколи Поворозника, з початку епідемічного сезону у щеплювальних кабінетах приватних клінік і комунальних закладів охорони здоров’я вакцинацією проти грипу охоплено 22 870 осіб.

Крім того, у повідомленні зазначається, що у столиці спостерігається зниження захворюваності на грип та ГРВІ на 4,9% у порівнянні з попереднім тижнем. Зниження відбулося за рахунок дитячого населення. Так, дітей захворіло – 7 104 (зниження на 7,5%), дорослих – 3 722 особи (збільшення на 0,2 %).

«У структурі захворюваності діти становлять 63,8%, а на попередньому тижні – 65,7%. Серед школярів захворюваність знизилась на 17,2%: 2 511 випадків, що становить 24,4% від загальної кількості захворілих дітей і 32,8% від загальної кількості осіб, які звернулися за медичною допомогою», – розповів Микола Поворозник.

Він зазначив, що до медичних закладів за 44-й тиждень госпіталізовано 161 особу, із них 141 – дитина.