#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Світ-суспільство

Річард Бренсон закликав світових бізнесменів об'єднатися проти Росії (ВІДЕО)

28.01.2022
На його думку, війна між Росією та Україною матиме руйнівні наслідки та і російський народ колись зрозуміє, що заслуговує на краще.

Мільярдер та засновник корпорації Virgin Group Річард Бренсон закликав лідерів бізнесу об'єднатися та відстояти суверенітет України в умовах агресії з боку РФ.

Він заявив про це у своїй статті "Мої думки про Україну та Росію".

Річард Бренсон запевняє, що міжнародний приватний сектор підтримає весь спектр санкцій проти будь-якої держави, котра намагається порушити суверенітет іншої.

"Для керівників бізнесу це привід зібратися разом і відстояти суверенітет України. Навіть якщо це має свою ціну, всі ми повинні дати чіткий сигнал, що одностороння агресія завжди неприйнятна", – написав він.

За його словами, лідери бізнесу у всьому світі з великим занепокоєнням спостерігають за нарощуванням російських військ і техніки на кордоні України.

Мільярдер нагадав, що вісім років тому, коли наміри Путіна щодо України стали очевидними для решти світу, вони разом із партнерами доклали зусиль для мобілізації російських та українських бізнес-лідерів задля мирного врегулювання відносин.

"Проте тоді й зараз ті, з ким я спілкувався, були єдині у думці, що будь-яка війна між Росією та Україною матиме руйнівні та жахливі наслідки. Для початку це ще більше ізолює Росію та її президента від решти світу та зруйнує російську економіку. І, звичайно, це завдасть величезної шкоди та страждань людям, молодим і літнім, які намагаються жити в мирі по обидва боки кордону. Як завжди, основний тягар агресії нестиме мирне населення", – розповідає Річард Бренсон.

Він відзначив, що "кривава громадянська війна в Сирії, в якій російські війська і найманці відіграють жахливу роль, є яскравим нагадуванням про те, що поставлено на карту".

Нагадаємо, США скликають Радбез ООН через російську агресію в Україні. Засідання планують провести у понеділок, 31 січня.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.