Новини
Суспільство
Новини світу
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Ресурси Петра Щербини поширюють непідтверджену інформацію про перший випадок коронавірусу в Ірпені


Наразі в Україні зафіксовано 7 лабораторно підтверджених випадків зараження коронавірусом COVID-19. Про нові випадки зараження оперативно повідомляють Міністерство охорони здоров'я та Офіс Президента, а також інші офіційні структури. Поки українська влада просить зберігати спокій та дотримуватись правил карантину, підконтрольні медіаконсультанту Володимира Карплюка та партії "Нові оличчя"Петру Щербині ресурси розповсюджують непідтверджену інформацію про першого зараженого коронавірусом в Ірпені.

Таким чином, рекламою відповідного допису Щербина намагається підняти рейтинги своїх ресурсів, не зважаючи на те, що інформація не підтверджена. Жодне офіційне джерело не повідомляло про нові випадки зараження коронавірусом в Україні, та, зокрема, в Ірпені.

Пропіаритись на цій темі раніше намагались інші ресурси, підконтрольні Карплюку та Щербині - Правда Ірпеня та Містоіформ. Вони вже публікували подібну інформацію про підозру на зараження коронавірусом в Ірпені, після чого ці новини офіційно так і не підтвердились.

Джерело: shcherbyna.net