#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Події
Київ

Реконструкція Гостинного двору у столиці розпочнеться вже наступного року

01.12.2021 0
Про плани щодо реконструкції Гостинного двору у Києві розповів очільник Міністерства культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Реконструкція Гостинного двору у столиці розпочнеться вже наступного року - зображення
Фото: КМР

Олександр Ткаченко в ефірі одного з телеканалів заявив, що на реконструкцію історичної будівлі знадобиться щонайменше два роки, а почнуть роботи вже у 2022. Про це пишуть "Коментарі".

Тобто кияни зможуть побачити відновлену будівлю на Контрактовій площі не раніше аніж у 2024 році.

Разом з тим, протиаварійні роботи розпочнуться вже у грудні цього року, наразі триває підготовка проєктної документації.

Як зауважив очільник Мінкульту, концепцію реставрації Гостинного двору планують обговорити із громадськістю. Зокрема, у будівлі можуть створити сучасний арт-простір.

Натепер Гостинний двір, побудований у 1828—1833 роках, стоїть без даху, вікон та штукатурки. В такому стані будівля знаходиться після пожежі, що спалахнула 2013 року.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.