Рейтинг “Слуги народу” продовжує рости і наблизився до 50%
Із 6 по 10 липня соціологічна група “Рейтинг” проводила моніторинг електоральних настроїв українців.
Результати опитування показали, що рейтинг партії “Слуга народу” продовжує рости. Так, якби вибори були наступної неділі, за цю партію проголосували б майже 50% тих, хто має намір голосувати і визначився.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/3.jpg)
"Слуга народу" очолює рейтинг партій в регіонах.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/4.jpg)
Найбільше її виборців — серед людей віком з 18 до 49 років.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/5.jpg)
Крім того, "Слугу народу" підтримало б найбільше тих виборців, які хочуть голосувати за іншу партію, у разі, якби вона "передумала" брати участь у виборах.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/6.jpg)