Рейдом по порушниках: на Обухівщині поліція провела оперативно-профілактичні відпрацювання
Профілактичні заходи 27 та 28 серпня тривали у двох районах Київщини - Сквирському та Обухівському. Основна мета відпрацювань - стабілізація криміногенної ситуації.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69265085_2444571678931323_7655423800871223296_n.jpg)
На Обухівщині правоохоронці перевіряли місця масового скупчення людей на факт встановлення вживання алкогольних напоїв або наркотичних речовин. Також поліцейські провели профілактичні бесіди з особами, котрі схильні до вчинення правопорушень.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69654859_2444585958929895_2748170476869124096_n.jpg)
Загалом, у заходах задіяли 21 поліцейського, з них – 8 працівники полку особливого призначення «Миротворець».
У результаті відпрацювань, в обох районах було складено 16 адміністративних матеріалів, з них 1 адміністративний протокол за ч. 3 ст. 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння) Кодексу України про адміністративні правопорушення.