Новини
Буча
Анонси
Суспільство
Надзвичайні новини
Кримінальні новини
Україна-суспільство
Київщина-суспільство
Надзвичайні ситуації

Рейдерство у Бучі: судитимуть спритників, які намагалися захопити ПТЕМ


Правоохоронці Київщини скерували до суду матеріали слідства щодо злочинної групи рейдерів, які за допомогою тітушок намагалися захопити у Бучі потужне підприємство.

Повідомляється, що поліція встановила: організовану групу зловмисників очолював адвокат, який для вчинення рейдерського захоплення використовував підроблені документи.

Ще у жовтні 2016 року із застосуванням фізичної сили сталося незаконне вторгнення на територію публічного акціонерного товариства у Бучі. За участю 39 молодиків було захоплено приміщення і майно підприємства.

Під час досудового розслідування поліцейські регіону забезпечили відшкодування товариству завданого збитку на суму понад 231 млн грн. А також попередили нанесення збитків на 430 млн грн.

Слідче управління поліції Київщини під процесуальним керівництвом прокуратури області направило до суду обвинувальний акт щодо 5 осіб, які входили до складу організованої групи.

Схоже на те, що мова йде про ПАТ «Південтеплоенергомонтаж» (ПТЕМ). Ця унікальна компанія на ринку енергетичного будівництва працює вже понад 90 років.

За словами фахівців, її силами побудували і ввели в експлуатацію більше половини енергетичних потужностей України, зокрема й 15 енергоблоків АЕС.

У неї є величезний досвід будівельно-монтажних робіт на промислових та ядерно небезпечних об’єктах, всі відповідні дозвільні документи.

На той час, коли виникла ситуація з рейдерством, компанія була задіяна у спорудженні сховища ядерних відходів на Чорнобильській АЕС.