Новини
Києво-Святошинський район
Пригоди
Кримінальні новини

Рейдерське захоплення ЖК "Чайки": хто винен

30.05.2019 Катерина Бенке 0

Фото: УНІАН

Керівник компанії “ОМОКС” та власник житлового комплексу Олексій Кулагін вважає, що за рейдерським захопленням стоїть колишній співвласник ЖК.

Вранці 29 травня прокинувшись після нічного сну жителі ЖК "Чайка" виявили десятки правоохоронців на в'їзді до комплексу. Пізніше адміністрація "Чайки" повідомила, що вночі відбулась спроба рейдерського захоплення ЖК: вночі близько 100 невідомих спортивних чоловіків заблокували паркінг та в'їзди до комплексу. Ситуацію вирішити допомогло лише втручання правоохоронців.

Олексій Кулагін, відомий "антигерой" серед активістів села "Чайки та забудовник, одразу зібрав прес-конференцію в інформаційній агенції "Інтерфакс", де розповів, хто, на його думку, здійснив напад на комплекс.

"Все ті ж обличчя - Шишов, Климець, Шамрай,Товстуха, Дунда, Жабін, які брали участь у рейдерському захопленні житлового комплексу "Чайки", офісів компанії "ОМОКС", по чому? По витягу із реєстрів. Вчора ці люди через чорних реєстраторів, яких контролює міністерство юстиції України, переписали повністю компанію на інших осіб. Після цього директором компанії призначили Андрія Жабіна", - розповів Кулагін.

Бізнесмен також звернувся до новообраного президента Володимира Зеленського. "Я звертаюсь до нового президента з проханням - припинити це беззаконня. Пам'ятати, що будь-яка держава розвивається від розвитку бізнесу", - заявив Кулагін.

Андрій Шишов, співвласник "Чайки", розповів, що насправді рейдерське захоплення здійснив Олексій Кулагін. "Наш співробітник Олексій Кулагін, який за допомогою рейдерів вирішив стати власником ЖК "Чайка", вчергове отримав гідну відсіч. Діям екскерівника Кулагіна буде надана правова оцінка. Рейдерами займаються правоохоронні організації", - сказав Шишов у коментарі виданню "Апостроф".

Конфлікт навколо житлового комплексу розгорівся ще 2018 року. Тоді Андрій Шишов та Павло Климець також звинувачували забудовника у рейдерстві. Зокрема, у грудні 2018 року вони подали до суду, щоб отримати всі майнові права на комплекс. Однак, суд виграв Кулагін.

Нагадаємо, Олексій Кулагін є не надто позитивною особистістю для активістів "Чайки". Зокрема, жителі комплексу обурюються щодо невиконання обіцянки бізнесменом збудувати школу. Також нещодавно на одному з дитячих майданчиків ЖК хлопчик отримав серйозну травму голови через асфальтове покриття об'єкту.