Новини
Києво-Святошинський район
Пригоди
Кримінальні новини

Рейдерське захоплення ЖК «Чайка»: поліція оприлюднила результати розслідування


Як повідомив на брифінгу журналістам т.в.о. керівника поліції Київської області Андрій Нєбитов, у ході досудового розслідування встановила адресу однієї з головних підозрюваних осіб, причетних до незаконного захоплення житлового комплексу «Чайка», що у Києво-Святошинському районі, про що раніше повідомляв «Погляд».

Про це повідомили у поліції Київської області.

Під час обшуку у чоловіка знайшли та вилучили електронні ключі й інші речові докази, що свідчать про незаконне проникнення у базу даних ТОВ «ОМОКС», до власності якого належить ЖК «Чайка». На даний час слідчим відділом Київо-Святошинського відділу поліції спільно із кіберполіцією проводяться заходи щодо встановлення інших підозрюваних у вказаних кримінальних правопорушеннях.

Так, одному з учасників рейдерського захоплення днями вже повідомлено про підозру. Це колишній керівник комунального реєстраційного підприємства, який на підставі підроблених документів вніс незаконні зміни, в результаті чого вдалося протиправно заволодіти майном ТОВ «ОМОКС» та незаконно - на папері призначити нового керівника підприємства.  Суд ухвалив рішення взяти реєстратора під варту з альтернативою внесення застави у 768 400 грн.

За свідченнями директора підприємства «Омокс», жодних зборів учасників товариства з порядком денним, до якого б включалися питання зміни керівника чи розміру статутного капіталу товариства, перерозподілу часток між учасниками не проводилися. Жодних рішень з таких питань не приймалося, будь-яких протоколів підписано не було.

Як ми вже повідомляли, що в ніч на 29 травня, близько другої години ночі майже сто осіб спортивної статури, відсторонивши охорону «ОМОКСу», захопили паркінг. Зі словами, що «змінився директор» даного підприємства, вони замінили охорону на власну і перекрили в'їзди. Ситуацію довелося рятувати правоохоронцям. Адже офіс ТОВ «ОМОКС» охороняється спецпідрозділом поліції Київської області. Вони й викликали підмогу.

По цьому факту слідчим відділом Києво-Святошинського відділу поліції проводиться досудове розслідування кримінального провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених: ч.2 ст.361 (повторні несанкціоновані втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку групою осіб); ч.5 ст.27(види співучасників); ч.3 ст.206-2 Кримінального Кодексу України (протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації).