Новини
Київщина-суспільство

Ранкові затори

02.04.2019 Альона Ткаченко 0

Як завжди центр столиці, а також виїзд до Києва стоїть в заторах . За даними Google maps, ускладнений рух по вул. Соборній та Жулянській на Софіївській Борщагівці, частково по вул Київській у Вишневому, затори спостерігаються на вул. Борщагівська, Жилянська, Вадима Гетьмана, Данила Щербаківського, Академіка Палладіна, Великій Окружній дорозі, вул. Семеренка, по проспекту Перемоги, Повітрофлотському, Валерія Лобановського, Лесі Курбаса, Академіка Глушкова, вул. Академіка Заболотного.

Також вони зафіксовані в районі станцій метро "Лук'янівська", "Дружби Народів", "Видубичі", "Святошин", "Житомирська", "Печерська", зафіксовані на вулицях Набережно-Хрещатицька, Хрещатик, Новокостянтинівська, Січових Стрільців, бульварі Шевченка, вулиці Олени Теліги, бульварі Лесі Українки, бульварі Дружби народ

Крім того, обмежений рух на мосту Метро, ​​Південному мосту, Північному мосту і мосту Патона, сковане Дарницьке шосе, Харківське шосе, затори по вул. Здолбунівська, проспекту Григоренка, Миколи Бажана, на Дніпровській набережні.

Ілюстративний матеріал із відкритих джерел