Райрада планує звести у Боярці школу бойових мистецтв
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/WhatsApp_Image_2019-07-08_at_16.jpg)
Спортивний об'єкт займатиме три поверхи на території Боярської ЗОШ №5, а завершити комплекс планують у серпні.
Про це повідомляється на сайті Києво-Святошинської районної ради.
У Школі бойових мистецтв районного значення проводитимуть заняття з тхеквандо, дзюдо, боксу, вільної боротьби. Планується і викладання інших видів спорту. Крім того, у комплексі з'явиться власний реабілітаційний центр з масажним кабінетом і тренажерами.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/20190710144431-WhatsApp_Image_2019-07-08_at_16.jpg)
За словами голови райради Вадима Гедульянова, жителі Боярки зможуть займатись у закладі безкоштовно. Третій поверх спортивного об'єкту використовуватиметься для занять фізкультурою учнів школи №5. На території закладу також планують проводити змагання різних рівнів з бойових мистецтв.
Нагадаємо, що на початку літа Боярська загальноосвітня школа №5 отримала статус ліцею.