Рада Боярки намагається забудувати парк: яке рішення суду
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/57116321_2135724609876908_2958513351979696128_n.jpg)
7 травня у Києво-Святошинському районному суді розглянули позов громади проти Боярської міськради, яка змінила цільове призначення ділянки в парку імені Т. Шевченка.
Результати судового провадження суддя Наталія Пінкевич оголосила миттєво: рішення міської влади не можуть визнати незаконним. Надання в оренду ділянки ТОВ "Києво-Святошинськмехбуд" в адміністративному суді теж не розглядатимуть, адже це справа цивільного характеру.
Громада налаштована рішуче йти далі і захищати свою зелену зону. Далі на черзі - апеляційна скарга.
Жителі Боярки захищають свій парк з 2013 року. За словами активістів, рішення про зміну цільового призначення земельної ділянки в зеленій зоні прийняли ще при попередньому голові Тарасові Добрівському. Спочатку планувалось будівництво готельного комплексу. Однак зараз міська рада планує спорудити на території багатоповерхівку.