Пий, не пий – але плати: в Бородянці затвердили нові норми споживання води
Тим, хто не має лічильників, нараховуватимуть не менше 3 м³ води на місяць на людину.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/13_voda2.jpg)
Для Бородянки та Пилипович погоджено нові норми витрат питної води споживачами, які не мають приладів обліку води. Згідно з опублікованим рішенням виконкому Бородянської селищної ради, КП БСР «Бородянкатепловодопостачання» буде робити розрахункові добові витрати на одну людину в залежності від наявності у помешканні ванни, водопідігрівачів, які працюють на твердому паливі, або газових водонагрівачів. Детальніше у таблиці.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/13_voda.jpg)