#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Бориспіль

Призначено голову Бориспільської РДА

11.12.2019 Оксана Кириленко 0

Стало відомо, що 11 грудня у Бориспільській РДА з'явився господар, ним став Строкань Володимир Іванович, до цього обов'язки голови виконував Руслан Садовський.

Про це повідомив народний депутат від "Європейської Солідарності" Олексій Гончаренко, який перебував на засіданні уряду, у своєму Telegram-каналі.

 Строкань народився 8.10.1974 року, родом з Черкас. Протягом останніх п'яти років працював директором з розвитку Auchan. Сам себе характеризує як успішного топ-менеджера і вченого-практика з багаторічним досвідом роботи в сфері девелопменту рітейлу, інвестицій, управління девелоперським проектом, розробки нових напрямків і їх реалізації в міжнародних і українських компаніях, автора наукових робіт.

"Володимир Строкань - Бориспільский район. Топ-менеджер високого рівня. Останні п’ять років працював директором з розвитку Auchan. Реально має великий потенціал. Я навіть розглядав його в якості свого заступника", - розповідав колишній очільник КОДА Михайло Бно-Айріян.

У 2015 році балотувався до Київоблради від партії "Самопоміч", в 2006 - в Черкаську облраду від "Партії пенсіонерів України".

Нагадаємо, що попереднім головою Бориспільської РДА був Олександр Туренко.