Новини
Культура
Київщина-суспільство
Київ

Присвячена Булгакову міні-скульптура прикрасила столичну Воздвиженку

01.07.2020 Кочкина Марина 0

На Воздвиженці з’явилась міні-скульптурка Михайла Булгакова. Письменник позує, тримаючи капелюх у руці, а поруч сидить кіт. Це вже 26 міні-скульптура проєкту «Шукай!»

Про бронзове творіння, присвячене письменнику повідомляється на сторінці кураторки - Юлії Бевзеко. Автор скульптури Юрій Белявський.

У дописі також зазначається, що Михайло Булгаков народився на Воздвиженці, а в дитинстві та юності мешкав на Андріївському узвозі, 13, де зараз розташований музей сім'ї Булгакових. Письменник є автором творів, на яких виховалось декілька поколінь: "Майстер і Маргарита", "Біла гвардія", "Собаче серце" та низки п'єс.

Майже всі найвідоміші твори Михайла Булгакова не були опубліковані за життя письменника. Вони знайшли своїх читачів тільки в хрущовську відлигу, через два десятка років після смерті свого творця.

Раніше Погляд вже повідомляв про інші бронзові мініатюрні скульптури у столиці: Парк Шевченка прикрасив мініатюрний бронзовий пам’ятник «Шахісти», а також бронзовий велосипедист: у столиці встановили 20-ту міні-скульптуру проекту “Шукай”