#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бровари
Суспільство
Київщина-суспільство

Пристрасті по Громадській раді на Броварщині (відео)

14.12.2019 Руслан Семенець 0

Квітень 2018 року. Голова Броварської райдержадміністрації Микола Клименко з невідомих причин ліквідовує Громадську раду при РДА. Після розгляду справи столичним адміністративним судом дії очільника Броварщини визнано - протиправними.

Пройшов час, а віз і нині там... Чому ж діяльність Громради так і не поновили? Та що заважає броварському керманичу виконати рішення Феміди? Дізнавалась Інна Кучерова.

Микола Клименко

Голова РДА позов до суду не визнав, посилаючись на те, що протоколи Громадської ради до РДА не надходили. А журналістам зверхньо повідомив, що у нього, мовляв, і так купа матеріалів на розгляді, йому не до таких "дрібниць", повідомляє "СтопКор".

Людмила Чайковська, яка очолювала розформовану Громадську раду протягом декількох років, зазначає - з попереднім керівництвом адміністрації був налагоджений робочий контакт. Та після того, як Броварську районну держадміністрацію очолив Микола Клименко, ситуація різко змінилась і Громадську раду почали обмежувати. Жодного діалогу ж з паном Клименком, на жаль, не виходить. На контакт з представниками громадськості ані він, ані його заступники не йдуть.

Очільник Броварської РДА вже майже рік тримає Громраду у підвішеному стані, ігноруючи рішення Київського суду. Всі пункти, прописані у судовому рішенні, Микола Федорович трактує так, як йому зручніше, і склад ліквідованої ради навмисно не поновлює – бо створив нову.

На виході ж маємо правову колізію, за якої рішення суду виконати фактично неможливо, адже це буде означати необхідність ліквідувати вже новостворений колегіальний орган.

Як коментує юрист ГО "Стоп корупції" Юрій Прокопчук, грань між виконанням рішення суду і порушенням закону у межах виконання цього рішення дуже тонка. Адже, якщо вже є новообрана громадська рада при РДА, скасування її на підставі рішення суду, в принципі, є можливим з правової точки зору, але існує небезпека припуститись помилок і порушень у процесі ліквідації.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=kb821mOs_Go&feature=emb_logo

За інформацією "СтопКор", Броварська місцева прокуратура вже відкрила кримінальне провадження за фактом невиконання рішення суду. І лише 6 грудня після виконання певних слідчих дій з боку правоохоронців пан Клименко про це рішення раптом "згадав".