Пристрасті по Громадській раді на Броварщині (відео)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/20190219_124834-2000x519.jpg)
Квітень 2018 року. Голова Броварської райдержадміністрації Микола Клименко з невідомих причин ліквідовує Громадську раду при РДА. Після розгляду справи столичним адміністративним судом дії очільника Броварщини визнано - протиправними.
Пройшов час, а віз і нині там... Чому ж діяльність Громради так і не поновили? Та що заважає броварському керманичу виконати рішення Феміди? Дізнавалась Інна Кучерова.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/Klimenko-MF.jpg)
Голова РДА позов до суду не визнав, посилаючись на те, що протоколи Громадської ради до РДА не надходили. А журналістам зверхньо повідомив, що у нього, мовляв, і так купа матеріалів на розгляді, йому не до таких "дрібниць", повідомляє "СтопКор".
Людмила Чайковська, яка очолювала розформовану Громадську раду протягом декількох років, зазначає - з попереднім керівництвом адміністрації був налагоджений робочий контакт. Та після того, як Броварську районну держадміністрацію очолив Микола Клименко, ситуація різко змінилась і Громадську раду почали обмежувати. Жодного діалогу ж з паном Клименком, на жаль, не виходить. На контакт з представниками громадськості ані він, ані його заступники не йдуть.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/Screenshot_16.png)
Очільник Броварської РДА вже майже рік тримає Громраду у підвішеному стані, ігноруючи рішення Київського суду. Всі пункти, прописані у судовому рішенні, Микола Федорович трактує так, як йому зручніше, і склад ліквідованої ради навмисно не поновлює – бо створив нову.
На виході ж маємо правову колізію, за якої рішення суду виконати фактично неможливо, адже це буде означати необхідність ліквідувати вже новостворений колегіальний орган.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80274301_2518948025095397_8512631292410462208_nhg.jpg)
Як коментує юрист ГО "Стоп корупції" Юрій Прокопчук, грань між виконанням рішення суду і порушенням закону у межах виконання цього рішення дуже тонка. Адже, якщо вже є новообрана громадська рада при РДА, скасування її на підставі рішення суду, в принципі, є можливим з правової точки зору, але існує небезпека припуститись помилок і порушень у процесі ліквідації.
За інформацією "СтопКор", Броварська місцева прокуратура вже відкрила кримінальне провадження за фактом невиконання рішення суду. І лише 6 грудня після виконання певних слідчих дій з боку правоохоронців пан Клименко про це рішення раптом "згадав".