Прип'яті - 50: славутичани відвідали своє рідне місто
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84725514_2722976234451939_4843005977668091904_n.jpg)
4 лютого місту Прип’ять виповнилося 50 років. У цей день, славутичани, які раніше жили у Прип’яті, відвідали своє рідне місто та стали гідами для учасників туру, поділившись своїми власними спогадами.
Поїздка стала можливою завдяки Національному провайдеру екскурсій в Чорнобильську зону "Chernobyl TOUR - Чернобыль ТУР - Чорнобиль ТУР".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84352192_2722976804451882_6747825236164476928_n.jpg)
"По великому рахунку Славутич є продовженням Прип’яті, а добрі традиції, ентузіазм прип’ятчан варто перенести і продовжити у Славутичі. Адже від активності громади залежить розвиток будь-якого міста", - про це у Прип’яті говорив міський голова Юрій Фомічев.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84255346_2722976487785247_3925014549882732544_n.jpg)
Після екскурсії для славутицьких прип’ятчан у краєзнавчому музеї Славутича та Чорнобильської АЕС відбувся вечір-спогад, а у Кіноконцертному комплексі - творчий вечір. Історія Прип’яті прозвучала із відеороликів, з фотографій особистих фондів прип’ятчан, з музичних сторінок дискотеки "Едісон-2", яку провів Олександр Демідов.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84856463_2722977134451849_6613896155736571904_n.jpg)
Увага до Прип’яті зростає. Тож сподіваємося, що місто потрапить до списків всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Прип’ять того варта!, - йдеться на сторінці Славутицької міськради.