Новини
Суспільство
Київ

Проїзний у Києві виявився одним із найдорожчих у світі

Місячний проїзний у транспорті порівнювали в співвідношенні до середньої зарплати.

Проїзний у Києві виявився одним із найдорожчих у світі - зображення

Проїзний у Києві виявився одним із найдорожчих у світі. Про це свідчать дані опубліковані в дослідженні Picodi.com, де порівняли вартість квитків на громадський транспорт в 45 великих містах світу із заробітною платою.

Київ в цьому рейтингу займає 4-е місце: місячний проїзний на всі види громадського транспорту (крім міської електрички) вартістю 1 300 гривень становить 7% від зарплати (після вирахування податків). Для прикладу, в Берліні це співвідношення дорівнює 1%, у Варшаві – 1,8%, у Вільнюсі – 2,4%, а в Ризі – 4,7%.

Проїзний у Києві виявився одним із найдорожчих у світі - зображення

Зазначається, що в рамках дослідження бралася до уваги вартість проїзних квитків на одну поїздку та на один місяць, які дозволяють користуватися громадським транспортом в межах міста без обмежень.

Також порівняли ціни на проїзд в інших містах України де Київ також займає першу сходинку. А от у Харкові міський транспорт наразі є безкоштовним. Цікаво, що серед інших українських міст, що потрапили в наш рейтинг, тільки в 14 є проїзні абонементи на місяць.

Проїзний у Києві виявився одним із найдорожчих у світі - зображення

Нагадаємо, цьогоріч на українських вокзалах з'явилися поїлки для тварин.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.