Новини
Буча

Прокуратура оскаржила договір між Бучанською виправною колонією та забудовником ЖК


Києво-Святошинська місцева прокуратура оскаржила інвестиційний договір, укладений між ДУ "Бучанська виправна колонія (№85)" та забудовником багатоквартирного житлового комплексу.

Так, прокурори подали до Господарського суду Київської області позовну заяву в інтересах держави в особі Міністерства юстиції України та Київоблдержадміністрації до ДУ "Бучанська ВК (№85)" та забудовника про визнання недійсним договору про спорудження інвестиційного об’єкта та застосування наслідків недійсності правочину.

Підставою для позову стали виявлені порушення під час укладання між Бучанською виправною колонією та приватним акціонерним товариством (забудовником) договору про спорудження багатоквартирного житлового комплексу на земельній ділянці площею 2,8 га, яка перебуває в користуванні виправної колонії.

Зокрема, спірним договором передбачено, що після введення Інвестиційного об’єкту в експлуатацію земельна ділянка, яка належить до державної власності, залишається в користуванні забудовника, а не ДУ "Бучанська ВК (№85)".

Крім того, органи управління будь-яких погоджень на передачу земельної ділянки під забудову та укладення спірного інвестиційного договору, за яким держава позбавляється права власності на земельну ділянку, не надавали.

Джерело: пресслужба прокуратури Київської області