Новини
Обухів
Кримінальні новини

Прокуратура через суд намагатиметься повернути державі 41 га лісу під Обуховом

30.01.2020 Кочкина Марина 0

Обухівський районний суд відкрив провадження за позовом прокуратури про визнання недійсними розпорядження Обухівської РДА, державних актів на право власності та витребування у власність держави земель загальною площею понад 41 га, які знаходяться в адміністративних межах Козинської селищної ради Обухівського району.

Нагадаємо, що підставою позовних вимог є порушення вимог земельного та лісового законодавства районною державною адміністрацією під час безоплатної передачі 23 громадянам земельних ділянок, за рахунок земель Козинського лісництва ДП «Київське лісове господарство» та частково земель водного фонду прибережної захисної смуги Канівського водосховища, які знаходяться в межах ландшафтного заказника на лівому березі озера «Конча».

При цьому, у зв’язку з неодноразовою зміною конфігурації та перепродажем спірних земельних ділянок на користь третіх осіб, весь масив незаконно відведених земель набуто у приватну власність лише чотирьох осіб, наближених до колишнього народного депутата України. Участь у даній справі забезпечуватиметься працівниками прокуратури області.