Новини
Київщина
Суспільство
Технології

Програма «Google for Nonprofits» відтепер доступна в Україні

03.06.2020 Олена Стець 0

Компанія Google запустила новий безоплатний сервіс для некомерційних організацій в Україні. У рамках програми некомерційним організаціям будуть безкоштовно доступні: G Suite для некомерційних організацій, Google Ad Grants, YouTube для некомерційних організацій, а також "Google Планета Земля" та "Google Карти". Про це повідомив менеджер з роботи з клієнтами Андрій Радевич у ході онлайн прес-конференції.

Для того щоб скористатися «Google for Nonprofits», необхідно підтвердити, що організація відповідає всім вимогам для отримання доступу (бути зареєстрованими згідно з українським законодавством: як благодійна організація, громадське об'єднання, релігійна організація або міжнародна некомерційна організація) і подати заявку на створення акаунту Google для некомерційних організацій. Коли некомерційний статус організації буде підтверджено, Google надасть можливості для некомерційного використання сервісів компанії.

«Ми запускаємо чотири великих сервіси безоплатно для некомерційних організацій, яким можна користуватися від сьогодні. Перше - некомерційні організації отримують пакет G Suite Basic і спільний файловий простір на сервісі Google Drive безоплатно. Це рішення використовують комерційні організації. Друге - 6 місяців підтримки програми Ad Grants. Вона дає бонуси у розмірі еквівалента 10 тисяч доларів на місяць для створення текстових рекламних оголошень, які можна розміщувати в пошуковій системі Google. Тобто некомерційні організації зможуть протягом 6 місяців користуватися цим сервісом», - зазначив спікер.

Третій сервіс, за словами Радевича, - це програма YouTube для некомерційних організацій, завдяки якій організації зможуть краще взаємодіяти з аудиторією.

«Четвертий сервіс - Google Maps. Некомерційні організації зможуть отримати додатковий бонус в еквіваленті 250 доларів на місяць на розробку продуктів на основі карт», - зазначив Радевич.

Google запустив програму "Google для некомерційних організацій" у 2011 році.

«Цей сервіс працює в 57 країнах, і я радий, що тепер і в Україні. Ми знаємо, що некомерційним організаціям складно досягати цілей. Компанія Google хоче зробити їхнє життя трохи легшим. Які головні питання виникають, і чим ми можемо допомогти? Передовсім, організація роботи та співпраці. Також координація волонтерів та інформування людей. А також можемо працювати над залученням благодійних внесків», - резюмував Андрій Радевич.

«Ми хочемо не лише показати вам, що це за сервіс і яким він буде, а й провести серію семінарів із тренінгами, як використовувати продукти, які входять до пакета «Google for Nonprofits» в Україні», - сказав під час онлайн-презентації програми директор з бізнес-операцій Google у Східній Європі Дмитро Шоломко.

Як повідомляв Погляд, у квітні представники Google і Apple заявили, що компанії спільно створюють технологію відстеження контактів за допомогою смартфонів, щоб запобігти поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.