#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Анонси
Культура
Київщина-суспільство
Київ

Про несмак столичної архітектури відбудеться онлайн-екскурія

26.06.2020 Кочкина Марина 0

Учасники побачать і проаналізують храми, готелі, бізнес-центри та житлові комплекси, які перетворили столицю України на справжню енциклопедію стихійної, вульгарної та претензійної забудови. Захід проходитиме 7 липня з 19:00 по 22:30.

фото events

Анонс про онлайн-екскурсію розміщено в events. Протягом заходу розповідатимуть про пострадянські культурні коди, мутацію сакральної архітектури, хибне прочитання класичних форм світової архітектури. Автор цієї віртуальної екскурсії художник, мистецтвознавець та блогер уникатиме критиканства і не бажає нав'язувати власну думку. Під час екскурсії, кожен учасник зможе поставити уточнюючі запитання. Вартість квитка 200 грн.
Придбати квиток: https://2event.com/events/1858826

Її автор - Антон Проненко (київський художник, мистецтвознавець і лектор) пояснить, як легко та конструктивно вирізняти кіч та несмак не лише в архітектурі, але й у мистецтві та дизайні. Екскурсія покаже київський несмак, як цілісну систему образів, цінностей, що має історичні передумови та аналоги в архітектурі різних країн світу.

Раніше Погляд повідомляв про Святошинський район у ХХ столітті: цікаві історичні факти, а також “Наймальовничіша руїна Київщини” – палац Браницьких у Рудому Селі.