#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Суспільство

Президент підписав закон про ліквідацію податкової міліції

02.03.2021 Дар'я Сафронова 0

1 березня Володимир Зеленський підписав закон, згідно з яким податкова міліція повинна бути ліквідована в термін, що не перевищує шість місяців з дня набрання чинності законом про створення БЕБ.

Фото: Офіс президента

Про це йдеться на офіційному порталі Верховної Ради України.

29 січня Верховна Рада прийняла в першому читанні і в цілому відповідний законопроєкт. Як зазначила голова підкомітету Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ольга Василевська-Смаглюк, документ необхідний, щоб дати перехідний період для ліквідації податкової міліції, повідомляє "Уніан".

"Щоб узгодити момент ліквідації податкової міліції та дати перехідний період для нового органу, ми пропонуємо визначити, що податкова міліція ліквідується з дня прийняття рішення про початок діяльності бюро, але не пізніше шести місяців з дня набрання чинності законом України "Про Бюро економічної безпеки України ", -

Ольга Василевська-Смаглюк

Верховна Рада також прийняла в другому читанні і в цілому законопроєкт про створення Бюро економічної безпеки (БЕБ), яке буде здійснювати заходи щодо запобігання, виявлення, припинення, розслідування та розкриття злочинів у сфері формування і використання фінансових ресурсів держави.

У складі центрального управління БЕБ діятиме підрозділ внутрішнього контролю з метою попередження, виявлення і відповідного реагування на прояви корупції, а також з метою контролю за дотриманням професійних та етичних стандартів працівників БЕБ.

Крім того, передбачена ліквідація податкової міліції, а також підрозділів контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України.

Нагадаємо, "Погляд" писав про основні принципи законопроєкту, що передбачає створення Бюро економічної безпеки України як державного правоохоронного органу, на який покладаються завдання щодо запобігання, виявлення, припинення, розслідування та розкриття кримінальних правопорушень, віднесених законом до його підслідності.

Також ми писали, що Верховна Рада вкотре намагається вирішити проблему нерозмитнених авто на єврономерах. Чи закінчиться епоха “євроблях” в Україні - читайте на "Погляді".

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.