#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Довкілля

Президент підписав закон про інвентаризацію лісів в Україні

23.06.2020 Бобрик Юлія 0

Закон передбачає створення в Україні нової системи збору обґрунтованих даних про лісовий фонд з метою подальшого планування, ведення лісового господарства, державного лісового кадастру, моніторингу лісів тощо.

Про це повідомили на офіційному сайті президента України.

Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до Лісового кодексу України щодо проведення національної інвентаризації лісів» № 643-ІХ.

Нагадаємо, 2 червня 2020 року «за» відповідний законопроєкт проголосувало 322 народних депутата.

Цей документ запроваджує поняття національної інвентаризації лісів, визначає мету її проведення та джерела фінансування.

Варто зазначити, що востаннє облік лісів в Україні проводили у 1996 та 2011 роках. Тож наразі у держави немає актуальної інформації про стан лісових ресурсів, що ще раз підтверджує важливість прийняття закону та його виконання. Тим паче, що відомості, отримані за результатами проведення національної інвентаризації лісів, вноситимуть до державного земельного кадастру.