Анонси
Культура
Київ

Презентація туристичного маршруту Шлях Творця

Шлях Творця це про пішохідні подорожі рідним краєм, це про самопізнання та розкриття свого внутрішнього потенціалу, про знайомство з цікавими людьми, навчання та оздоровлення!

Презентація туристичного маршруту Шлях Творця - зображення
Фото - Валентин Добротворцев

Організатором події є Валентин Добротворцев.

На презентації ви дізнаєтесь про :

  • як цікаво та насичено можна подорожувати красивими місцями, які знаходяться зовсім поруч ;

  • які є колоритні локації ;

  • як стати Творцем свого Шляху ;

  • як пішохідна подорож оздоровлює фізично та психологічно ;

  • про принцип подорожі-навчання ;

  • про плани та перспективи розвитку Шляху Творця .

Зустріч-презентація відбудеться у неділю 14 квітня о 12:00 в Мезеї Івана Гончара (вулиця Лаврська, 19).

Орієнтовний час проведення зустрічі - 2 години.

В музеї в період проведення презентації проходить Фотовиставка стародавніх українських цвинтарів та хрестів, тому вхід на експозицію, а відповідно і на презентацію є платним - 80грн квиток у музей.

Ви можете завітати в музей раніше і мати нагоду перед презентацією ознайомитися з фотовиставкою, яка в певній мірі є дотичною до проекту Шлях Творця, як мінімум тому що, на ній представлені фотографії камʼяних хрестів з Трахтемирівського півострову.

Окрім живої зустрічі є нагода долучитися до онлайн трансляції події, чи переглянути її у записі на новоствореному каналі Шляху Творця в Youtube.

Для участі у офлайн чи онлайн форматі необхідно заповнити та надіслати реєстраційну форму : https://forms.gle/jwxqsLhjfh3vA4wB8.

Презентація туристичного маршруту Шлях Творця - зображення
афіша

Нагадаємо, близько 90 картин Марії Примаченко можна побачити на виставці у Музеї сучасного мистецтва у Варшаві до 30 червня. Творчість української художниці зацікавила містян та гостей польської столиці, адже у день відкриття, під музеєм утворилась небачена черга.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.