#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Здоров'я

Препарати для онкохворих надходять в Україну

06.08.2019 Надiя Проценко 0

Препарати для онкохворих надходять в Україну

В Україну почали поставляти препарати для пацієнтів з онкозахворюваннями, закуплені за кошти держбюджету 2019 року. Найближчим часом ліки поїдуть у регіони і будуть доступні для пацієнтів. Про це повідомляє МОЗ України, зазначаючи, що це такі препарати як: хлорамбуцил, кальцію фолінат, інтерферон альфа-2b.

Препарат інтерферон, який має імуномодулюючу, антивірусну та протипухлинну біологічну активність, уже прибув майже в повному обсязі. Це дозволить найближчим часом забезпечити майже всю заявлену потребу інтерферону.

Найближчим часом в Україну прибудуть іще 7 найменувань препаратів для лікування дорослих із онкозахворюваннями.

У дописі наголошується, що всі ліки відповідають міжнародним стандартам якості. Цьогоріч вперше вдалося сформувати номенклатури (перелік ліків, які закуповуються через міжнародні організації) на наступний рік іще в грудні. Це дозволило здійснити закупівлі в рекордно швидкі строки та отримати перші поставки ліків вже в липні.

На закупівлю ліків для дорослих онкохворих у цьому році передбачено 1,3 млрд грн. Сьогодні 90% препаратів за цим напрямом ї купуються дешевше, аніж у 2014 році.

Також МОЗ України нагадало, що нещодавно в Україну прибув ефективний препарат для лікування хворих із раком крові – аспарагіназа, який буде доступний пацієнтам у медзакладах безоплатно.

Фото з інтернет-ресурсів