#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Події
Київ

Премія Київради-2021: депутати затвердили список лауреатів

18.11.2021 0

Премія Київради присуджується за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування.

Фото: kmr.gov.ua

Як розповіла голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків Юлія Ярмоленко, премія Київради присуджується молодим особам та молодіжним громадським організаціям, які активно сприяли процесам розвитку місцевого самоврядування, досягли значних результатів у вирішенні соціальних та правових питань територіальної громади.

«Сучасна молодь – це майбутнє нашої держави. Депутатський корпус високо цінує заслуги молоді у місцевому самоврядування, адже дуже приємно бачити як молоді люди відкривають нові кордони знань, активно беруть участь у розв'язанні нагальних проблем громади міста та не зупиняються на досягнутому»

Юлія Ярмоленко

Ярмоленко уточнила, що найактивнішу молодь регіону нагороджуватимуть дипломами та грошовими нагородами.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.