#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Суспільство

Правоохоронці Київщини за рік розкрили майже 10 тисяч злочинів

27.01.2022
У 2021 році зареєстровано 14 808 кримінальних правопорушень, що на 5,2% більше, якщо порівняти з минулим роком.

Правоохоронці Київщини за рік розкрили майже 10 тисяч злочинів - зображення

Про це, як повідомляє пресслужба Нацполіції, розповів начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов під час колегії щодо результатів роботи поліції області за 2021 рік.

Зазначається, що Київська область обіймає першість щодо оперативності реагування на звернення громадян, які надходять на лінію 102.

"Так, у 2021 році ми досягли рекордної швидкості призначення поліцейських нарядів з понад 12 хвилин у 2016 до 2 хвилин 19 секунд нині. Час же прибуття на виклики громадян скоротився удвічі і тепер становить 15 хвилин", – сказав Нєбитов.

Щодо кількості розкрити злочинів, за минулий рік їхня кількість сягнула майже 10 тисяч, розслідувано і направлено до суду з обвинувальним актом понад 5,5 тисяч кримінальних проваджень, а кількість тяжких та особливо тяжких злочинів в області знизилася на 46,2%, розбійних нападів стало менше на 35%, грабунків – на 34%. 

Показник кількості вбивств цього року є найнижчим з часів незалежності України, і кожен із цих злочинів розкрито.

Проте є й інциденти, кількість яких збільшується. Так, ДТП минулого року сталося на 20% більше. При цьому кількість аварій з травмованими знизилась на 15%,  а із загиблими на 24,4%. 

Нагадаємо, на вулиці столиці виїхали спеціальні "фантомні" патрулі поліції. Лише за першу добу роботи "фантомів" патрульні зафіксували порушення швидкісного режиму. Інформація надійшла на обробку до центру автофіксації для винесення постанов про адміністративне правопорушення.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.